Hgs Bakiye Sorgulama

hgs ne zaman başlayack

warning: Creating default object from empty value in /home/hgsbakiye/domains/hgsbakiye.com/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Bankalardan HGS Satışı Başladı

2013 yılından itibaren otoyollarda tek geçiş sistemi olacak olan hgs için bankalarda seferber oldu..Köprü ve otoyol gişelerinden beklemeden geçmeyi sağlayan Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) kartları artık PTT'nin yanı sıra bankalardan da alınabilecek. PTT, İş Bankası ve Albaraka ile protokol imzalarken, önümüzdeki günlerde Garanti Bankası da HGS ürünlerinin satışına başlayacak.

17 Eylül'den itibaren kullanılmaya başlanan HGS, 1 Ocak 2013 tarihinden sonra Kartlı Geçiş Sistemi'nin (KGS) yerini alacak ve köprü ve otoyollardan geçişler sadece HGS veya OGS ile yapılabilecek.

Şimdiye kadar sadece PTT şubeleri üzerinden alınabilen HGS kartları önümüzdeki günlerden itibaren bankalardan da edinilebilecek. PTT yönetimi konu ile ilgili olarak bankalarla sözleşme imzalamaya başladı. İlk imza 4 Aralık'ta İş Bankası ile atıldı. Bugün de konuyla ilgili basın toplantısı yapılacak. Albarakatürk ile imza da dün atıldı. Kısa bir süre içerisinde de Garanti Bankası HGS ürünlerinin satışına başlayacak.

Sponsorlu bağlantılar

Anket

Sitemizi Nasıl değerlendiriyorsunuz:

Son yorumlar

İçeriği paylaş